Varžėsi senjorai

Šeštadienį „Ventos“ progimnazijos sporto salėje vyko Mažeikių rajono senjorų stalo teniso pirmenybės, skirtos Lietuvos stalo teniso 90-mečiui ir Mažeikių stalo teniso 85-mečiui paminėti. Varžybas vykdė Mažeikių stalo teniso klubas „Vijurkas“ ir Mažeikių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyrius.

Savo grupėse prizines vietas iškovojo: vyrų 40–49 metų nugalėtoju tapo Arūnas Klimas, antras – Edvinas Lobanovas, trečias – Egidijus Videika. Vyrų 50–59 metų amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Žydrūnas Kižys, antroje vietoje liko Povilas Bliujus, trečias – Vytautas Kaktys. 60 metų ir vyresnių vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo Jonas Norkus, antrąją – Juozas Giedraitis, trečiojoje vietoje liko Ričardas Knight.

Moterys varžėsi dviejose amžiaus grupėse. 40 metų ir vyresnių amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo Vitalija Razgūnienė, įveikusi savo seserį Virginiją Šakienę, trečiąją vietą užėmė Romana Knight. 60 metų ir vyresnių moterų grupėje nepralenkiama buvo Nijolė Verbickienė. Antrojoje vietoje liko Zofija Zizienė. Trečiąją vietą laimėjo Zita Glodenienė.

Prizininkai apdovanoti taurėmis, kurias įteikė nenuilstanti sporto propaguotoja Birutė Paulauskienė.